| romedal a întrebat:

sa incepem:
E o fata sa de care imi place dar nu stiu daca ea simte la fel..este verisoara unui prieten(cu care sunt si coleg)
deci...ce as putea face?
funda*

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Tot ce poti face este sa vorbesti cu ea mereu, mereu, mereu si sa aflati unu despre altul mai multe lucruri si o sa ajunga sa te simpatizeze si ea, si cine stie. o sa fiti chiar impreuna.

1 răspuns:
| bogdan133 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu ea, si sa iesiti pentru inceput in grup undeva, unde incearca sa te faci remarcat, apoi daca esti sigur de ce vrei sa faci, invit-o undeva si vezi cum decurge totul.