| ionika123 a întrebat:

Scuze daca va deranjeaza intrebarea mea! Pe lady popular ma poate ajuta cineva cu bani si provocari? Daca da, imi zice-ti cu ce si va trimit eu numele domnisoarei mele! Daca ma ajutati cu bani/provocari/voturi va votez si va ajut si eu cu si provocari!

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Eu te pot ajuta : georgigiq -este numele la lady meu da-mi un mesaj acolo

3 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Imi pare rau ca team facut sa pierzi apropo nu o sa iti dau id la nimeni si tu nu il da pe acela pentru ca nu este al meu al unei fete si o sa il dau si eu pe al tau daca faci ceva cu el

| Bianca_2202 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Nu crezi ca esti cam nesi?batting eyelashes... dupa ce ti-a dat si fundaoh go on

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru Bianca_2202):

Nu nu cred si sa stii ca nu a vrut doar sa o ajut cu provocari apoi i-am dat si banii si mi i-am luat inapoi :*