| andys4u a întrebat:

Se tem Oameni daca ii ameninti?
Daca esti tupeist ii poti bate si pe cei mai tari?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cei care nu se tem fac o mascare, dar cand ajung acasa stau cu morcovu in cur de frica.

| onasis1961 a răspuns:

De cele mai multe oribig grinA! Dar daca gasesti pe altii mai tupeisti si mai forţoşi ca tine; ce faci atunci?

| Liviu a răspuns:

De obicei acei tipi mari si duri care bat pe toti stii unde sfarsesc? la mititica unde ajung fetitele tuturor laughing
Sper ca te-am lamurit ce se intampla.
La mititica o sa fie carpa de sters la toata inchisoarea daca nu cunoaste pe nimeni laughing

| darrio2007 a răspuns:

Oamenii nu.Mai ales de un copil.Care gandeste ca tine.

| andys4u explică (pentru darrio2007):

Da unu care da raspuns ca tine? ba tu te asemeni cu georgerolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru andys4u):

Care George(se scrie cu litera mare). George Washington?

| HolyPotato a răspuns:

Câți ani ai, măi flăcău? laughing

| iInfinityDarkness a răspuns:

Daca ai tupeu poti face multe laughing si da cred ca se tem oamenii daca ii ameninti.

| Music4life a răspuns:

Daca esti tare-n gura si nu te pricepi si la bataie mai bine taci. Si chiar daca te priecepi la bataie nu stii cand datul tau din gura aduce 4-5 matahale cand esti singur si te trezesti cu ochii umblati.
Concluzie, taci si faci, mai bine taci din gura si daca se ia cineva de tine il bati decat sa comentezi si sa fi batut

| Neah1 a răspuns:

Degeaba esti tu tupeist, daca nu le ai cu bataia. Tu fiind obraznic cu unu, il enervezi si poate sa te bata. Deci la te ajuta? Depinde foarte mult de cele 2 persoane in cazul unei amenintari.