| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta, deoarece am o micuta problema. Am 12 ani si imi place de o fata (ma gandesc de 3 zile la ea). Ea are aceeasi varsta cu mine. Imi puteti zice cum sa o fac sa ma placa si ea?

Răspuns Câştigător
| mihaela_8362 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate. Cere`i id de mess. Vorbiti, eventual invit`o sa iesiti pe afara.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e foarte simplu, incearca sa fii cat mai aproape d„ ea si s„ o surprinzi cu diferite lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, pai este normal la 12 ani sa iti placa o fata ( am si eu 13winking ) nu prea ai cum sa o atragi. Dar timpul va trece si pe la 14-15 ani, poate chiar 13 o sa te intelegi cu eawinking

| nightwish a răspuns:

Baga-te in seama cu ea, fa-i avansuri sau invit-o in oras, poate la o plimbare in parc, iar daca vezi c nu refuza aceste oferte inseamna ca ii place cat de cat de tine.ai putea chiar sa-i spui tot ce simti pentru ea si ar fi mult mai bine si nu ar trebui s iti fie rusine sa-i spui, crede-ma si eu sunt fata si chiar apreciez un baiat care imi spune ce simte pentru minebig grin.BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am rezolvat problema. fratilor big grin, ce 14-15 ca e cu mine laughing