| ralukutza96u a întrebat:

spuneti-mi cum pot sterge mesajele de pe facebookpuppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

1. Dai la mesaje

2. Dai la ''Adiseaza toate mesajele''

3.In dreapta fiecarui mesaj este un ''x'', iar tu dai click pe el

Gata!

Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acolo sus unde e iconita minuscula cu mesaje cand esti cu manuta de mouse apare mesajul da? Pai acolo dai click pe mesaj si se face pe toata pagina o rubrica. Mai deasupra asa scrie sterge. Faci click si ai scapat tongue bft

| Lucy_5519 a răspuns:

Daca esti pe mesaj spre dreapta sus ai optiunea"Actiuni"dai click iar apoi iti apar mai multe actiuni printre care si "Sterge mesaje"(sper sa intelegi).