| LoveIsTheAnswer a întrebat:

happy Spuneti-mi si mie ce culoare au ochii lui Puya, unele colege spun ca are ochii verzi iar altele spun ca are ochii albastri, nu stiu pe cine sa cred.Eu sunt fan nr1 Puya, si chiar as vrea sa stiu sa nu ma mai contrazic atat cu colegele mele. Pupici dulci kiss kiss

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Se pare ca si aici te confrunti cu aceeasi problema, pentru ca fiecare are parerea lui. de exemplu eu as putea sa jur ca ochii lui sunt un verde foarte foarte deschis. succes cu asta, pentru ca se pare ca nu vei afla asa de repede. laughing

8 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Sunt un verde foarte, foarte deschis, patrunzator. poti sa te convingi singura daca te uiti la niste poze luate de aproape sau marite.winking

| SyMy24 a răspuns:

Are ochii verzi
Dar ar trebui sa stiihappy

| N3rvos a răspuns:

Albastri ii are!

| LoveIsTheAnswer explică:

Sunt verzi sau albastri ca tot nu m-ati lamurit puppy dog eyes?

| Some0ne a răspuns:

Are ochii albastii deschisi, f deschisi
se poate vedea in unele poze de mai aproape... uitete la niste poze p net

plsss funda :-s

| Camelia_4811 a răspuns:

Ia uite: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:9&tx=88&ty=64&biw=922&bih=427

Eu zic ca sunt verzi :D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi fan nr 1 ai sti ce ochi are asa ca lasate...

| andra15956 a răspuns:

Ochi lui puya sunt de nuanta gri-albăstrui, daca erai fanul nr. 1 trebuia sa stii