| Daniel_Negreanu_Daniel_Negreanu_1992 a întrebat:

Stie cineva cat este kilogramul de broz. Astept raspuns

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La depozit de neferoase bronzul este 12-14 ron!

| Daniel_Negreanu_Daniel_Negreanu_1992 explică (pentru onasis1961):

Am o statuie basorelief Iisus rastignit, are 4 kilograme este din bronz. Si nu stiu cat este kilogramul sa o vand

| claudiufarcas01 a răspuns:

In jur la 50 de lei

| beastboy84 a răspuns:

Kg d bronz e 12 lei. auzi 50 laughing)))) uita-te frate la astia cu fier vechi sa vezistraight face

| Daniel_Negreanu_Daniel_Negreanu_1992 explică (pentru beastboy84):

Am o statuie basorelief Iisus rastignit, are 4 kilograme este din bronz. Si nu stiu cat este kilogramul sa o vand?

| beastboy84 a răspuns (pentru Daniel_Negreanu_Daniel_Negreanu_1992):

Deci... e Iisus frate decat sa o vinzi la fier straight face mai bine cauta pe cineva pe net care ar vrea asa ceva. si te intelegi la un prethappy