| Daniella13 a întrebat:

Salut, stie cineva ce e bun pentru acnee? In afara de zineryt. sau 'tratamente' naturale pentru alungarea lor.

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Zeama de lamaie
Miere de albine
Ceai de musetel
Iaurt cu ulei de masline!

| pinky_2290 a răspuns:

Du-te la un dermatolog (eventual la o cosmeticiana) si iti va spune el ce poti face ca sa scapi de acnee.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Ti-as recomanda Izotrexin tongue [prietenul meu a avut problema cu acneea :p si l-a ajutat foarte mult] happy
O seara frumoasa.

| dianarockstar42_8784 a răspuns:

Eu una folosesc zineryt de app o saptamana si cosurile deja dispar incetu cu incetuwinking

| DeeaMada a răspuns:

Miere cu scortisoara ( trebuie sa o tii cel putin 2 ore )