| crina3561 a întrebat:

Salut,
Stie cineva cum este Liceul Nicolae Iorga din Bucuresti? Colectiv, profesori, atmosfera, etc.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai reușit să intri acolo, e de bine!

| sammie a răspuns:

Dotare

Pe langa laboratoare moderne, sali de clasa dotate cu calculatoare si videoproiectoare, elevii beneficiaza de servicii medicale in cadrul celor doua cabinete (medicina generala si stomatologie), precum si de consiliere (autocunoastere, informatii despre cariera, ghidul admiterii la liceu, ghidul admiterii la facultate, candidati pentru angajare).

Profesorii

Profesorii au reusit sa insufle elevilor nu numai respectul fata de invatatura, dar si inalte calitati morale.

Elevii

Liceul se mandreste cu generatii intregi de absolventi care il reprezinta cu cinste nu numai in toate colturile tarii, ci si in toate colturile lumii.