| MadalinDns a întrebat:

Stie cineva cum pot sa gasesc prieteni pe facebook cu ajutorul orasului? Daca e puteti sa-mi lasati si site-ul?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se poate realiza asa ceva.

| Innsbruck a răspuns:

Buna. Vrei sa zici sa-ti gasesti prieteni din orasul tau, nu?
Pai singura solutie e sa gasesti o persoana, apoi sa te uiti la prietenii ei.

| catapinguu a răspuns:

Bună. Îți adaugi localitatea de unde eși, pe Facebook. adaugi un prieten din acceași localitate si apoi cauți la prietenii lui alți prieteni care poți să-i adaugi! Îți dă me margină apoi.

| ANONIMUS251 a răspuns:

Poti sa te uiti la prietenii prietenilor tai