| xr0sioRx a întrebat:

stie cineva cum pot sa-mi schimb numele pe facebook? vreau sa am decat un nume ex:Cristi, dar nu merge trebuie sa am si nume si prenume.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Facebook cere acum sa-ti pui numele real (sau care pare real), de aceea contul trebuie sa aiba nume si prenume. Nu te mai juca cu setarile din cont, caci s-ar putea sa ramai fara acel profil. Lasa numele asa cum e si, numai daca Facebook cere sa-l schimbi, poti face asta.