| WeezyF a întrebat:

Stie cineva un editor bun,in care pot decupa(nu vreau sa decupez patrate vreau sa decupez persoane adica pe langa fata haine, nu neaparat sa fie pe net si sa-l downloadez e bun, fara photo scape si photoshop

Retineti! vreau sa decupez exact pe forma obiectului pe langa cap haine, nu patrate!

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Photoshop e cel mai indicat, si eu lucrez in el, nu ma injura am vazut ca ai scris fara photoshop laughing
Dami mie poza prin pm si imi zici ce vrei sa decupez, iti fac euwinking