| TaNn0 a întrebat:

Salut stiti cum se numeste modelul de "jacheta" care o foloseste J.Bieber in melodia Confident,in video? Imi place la nebuniiieee, l-am vazut si pe actualul antrenor al Barcelonei.Enrique.Va rog frumos sa-mi dati un SITE DE UNDE-MI POT CUMPARA! MERSI ANTICIPAT

1 răspuns:
| Georgemy2 a răspuns:

Ce? de ce ai vrea o jacheta ca a lui J.B? In fine, nu stiu de unde sa-ti cumperi, dar daca gasesti ori e o imitatie la 30 de lei, ori e ceva bun si foarte scump laughing original nu laughing)))