| EmySweety a întrebat:

Stiti cumva vr-un joc gen Conquer sau PerfectWord. care sa merite jucat, cu o grafica destul de buna, si tinand cont ca sunt fata big grin. Mie cle doua precizate mai sus mi-au placut insa m-am plictisit. Multumesc pentru raspunsuri happy

3 răspunsuri:
| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Uite iti dau un sait http://www.ladypopular.ro/ funda te rog?

| EmySweety explică:

Eu am precizat "gen cconquer" ceea ce mi-ai dat u nu are nici o leg cu jocul ala... (florin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc conquer de 4 ani si sincer m-am cam plictisit
la un moment dat ajungi sa nu mai ai ce face caracterului tau