| LoveMusic a întrebat:

Ştiu că este cam prea devreme, am mai pus o întrebare cu subiectul "8 Martie" dar, sper ca şi de această dată să mă ajutaţi.
Aş vrea ca, de 8 Martie, să-i fac mamei o surpriză care s-o ţină minte toată viaţa, să fie, de neuitat.De preferabil, ceva făcut/confecţionat de mine, nu cumpărat. Mă gândeam să fac un filmuleţ cu poze cu ea de când era tânără, mică şi aşa, am mii de albume big grin, sau cu noi două. Ce aş putea face, să nu uite niciodată, o surpriză foarte plăcută, fiind ziua femeii, ziue ei. Aş vrea nişte idei, sfaturi, ceva frumos, minunat. Vă rog, nu vă bateţi joc.
Mulţumesc!

6 răspunsuri:
| lexony a răspuns:

Pai eu as zice ca e misto surpriza aia la care te'ai gandit tu, nu'ti mai trebuie alta.( parerea mea )love struck

| anutzyk98 a răspuns:

Serios, si eu vreau sa imi impresionez mama, asa ca nu as avea nici un motiv sa-mi bat joc de tine.Intr-adevar, ar fi perfect si un album digital. Minunat ar fi si niste versuri facute de tine. Poate si o descriere a ei si sa-i spui cat o iubesti prin vorbe frumoase care merita ascultate. Oricum este mama ta si sigur daca te gandesti un pic si la ea dupa toate eforturile pa care le-a facut sa te creasca (ca fiecare mama pentru copilul sau) cu siguranta se va bucura foarte mult.

| BRoxana a răspuns:

E draguta ideea ta...sau ii poti face un tricou/cana/sapca sau o rama facuta de tine si inauntru o poza cu voi 2 sunt dragute chestiile astea.happy, dar ideea cu filmuletul e super draguta

| sheslikethewind a răspuns:

Poate faci un colaj cu poze cu ea in loc de filmulet. Sau poate o rama cu o poza cu voi doua.
Oricum ai o idee buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as spune sa iei o poza din album si sa o inramezi.Sa ii faci o felicitare cu niste cuvinte frumoase.Sa ii cumperi un buchet de flori.(crini, trandafiri). sau ce flori ii plac ei.De asemenea ii poti pregati o petrecere surpriza in care sa compui un cantec despre mama sau ziua mamei ceva de genu si sa ii gatesti un tort sau o prajitura care ii place foarte mult,, poti sa inviti toate rudele si prietenele ei sau daca nu poti sa nu inviti pe nimeni si sa fie o petrecere mai intima.si cam atat daca mai ai idei mai poti sa adaugi si uh ceva.Pa

| narcis_5971 a răspuns:

E super ideea care o ai, incearca sai faci un album cu poze din momentele importante din viata ei, sau o delicitare home made, oricum ceva personalizat, facut cu mana ta