| Hokaghe a întrebat:

stiu ca multi va jucati mt2 happy am si eu o rugaminte big grin
Am pus pariu cu un prieten ca fac un caracter (Sura bm) mai tare ca el. pe privat si ce pot sa spun e ca el se pricepe la astea eu nu acum de stiut stiu chestiile de baza int 2 vit 1 pana la 90 etc. dar nu stiu bonusurile pe arme si armura, cercei bratara scut etc. unde jucam noi intra bonusuri maricele 35%critic 25%semi om 25 int si altele big grin as vrea sa ma ajutati cam ce bonusuri trebuie pe fiecare item ca sa fac dmg bun si sa am si aparare big grin, daca se poate big grin dau funda :X

1 răspuns:
| Iamal a răspuns:

Daca ai spus ca ai sura iti trebuie urmaroarele bonusuri
aparare sa ai multa
inteligenta
rezistenta la magie
tare impotriva semi-oamenilor...cam atat