| MsdfdsSeArde a întrebat:

Salut, stiu ca nu am mai postat nimic de ceva vreme laughing, dac chiar am nevoie de ajutorul vostru :
deci...as vrea si eu un film (care nu'i stiu numele) dar stiu ca in el jucau 2 francezi... un chel si unu cret
Si mai stiu ca sunt 2 filme... unu in care erau spalatori de geamuri si altu in care toata lumea disparea din franta si numai ei doi mai ramaneau

P. S. cei care spuneti ceva in gen (cauta pe google) sau mai stiu eu ce
am incercat dar nu am gasit
App...cine imi zice primul titlul filmului ii dau fundita happy
a si stiu ca l'am postat gresit dar ca toata lumea... il postez la sectiunea unde este cea mai vizinata

Ms...mult :*

1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Poate ai vazut Stan si Bran.