| BlueScreen a întrebat:

Salut,sunt a8a si vreau sa dau bilingvul la spaniola ca sa intru in hasdeu, intrebarea mea este daca se da si proba orala si daca subiectele sunt grele/usoare.
multumesc.

1 răspuns:
| NipponGaDaisuki a răspuns:

Eu am dat bilingvul la engleza,insa te pot ajuta,am colegi care l-au dat la spaniola, si pana si cei care erau cam paraleli l-au luat, ideea e ca sunt usoare exercitiile la spaniola, iar proba orala se da si ea insa nu in acelasi timp. daca te descurci la proba scrisa la cea orala faci cat sti, pentru ca nu sunt decat 30 de puncte.(70 la scris)