| IonutzCoolMan a întrebat:

Salut sunt baiat! Am 13 am 74-75 kg 1.73m si as vrea sa slabesc acasa fara prieteni sala sau altele si fara dieta.Recomandati-mi niste sporturi care sa ma ajuta sa slabesc(peste tot corpul) cat mai repede! Fara sala sau dieta! Multumesc!

2 răspunsuri:
| fetiscanadasfat a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ti si dieta altfel nu ai cum ...adica tu sa faci sport de mama focului si dupa aia sa mananci o saorma... nu acum serios. deci ok sa trecem la sport, flotari multe astea's pentru abdomen poti ridica niste greutati, genoflexiuni si altele uitete pe google la niste miscari de sport, dar cel mai imortanT MANANCA SANATOS! FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa iei o bicicleta/role ceva sa te dai in fiecare zi. (asta ca miscare)
Acasa iti recomand flotari. Nu zilnic. Uite aici un program : http://antrenamentflotari.blogspot.com/
Daca poti sa il duci la capat, nu iti mai trebuie nimic. Daca nu poti, faci cate flotari poti si continui cu abdomene, genoflexiuni etc.
Tu esti cam mic ai oase slabe, nu-ti pot recomanda sala oricum.
Si fara dieta? mmmm nu prea. Si eu ziceam la fel. Ca n-am timp si chef sa am grija de ce mananc. Da o sa vezi ce bine te simti daca iti faci o dieta corespunzatoare fara fast food sau alte prostii;)