| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Sunt baiat, am 16 ani si in urma cu ceva timp am avut niste probleme cu cosurile, nu eram distrus dar aveam... ceva... Am dat si eu de Zynerit am ramas fara ele, dar acum am niste semne rosii ramase. Nu sunt multe dar oricum se vad si as vrea sa scap de ele.
Acum intrebarea mea: O crema buna pentru semnele astea rosii? Alte solutii?
mersi

Răspuns Câştigător
| Serena1993 a răspuns:

Am patit-o si eu pe asta cu Zynerit. Am dat, au disparut dar petele au ramas. Intr-un fel, e ceva prea normal la adolescenti sa ai cosuri. Incearca cu o crema de galbenele, e buna pentru pete.

1 răspuns:
| Own3r a răspuns:

Alea raman dupa ce spargi cosurile.
O sa treaca singure.