| Legend123 a întrebat:

Salut, sunt baiat si acum trec in clasa a9-a si am ales sa ma duc la un liceu cu profil pedagogic. sunt intr-o clasa de 28 si sunt singurul baiat..credeti ca va fi ciudat?sad ar fi frumos un baiat la liceu pedagogic?thinking

Răspuns Câştigător
| BornToBeLoved a răspuns:

Daca stii cum
Sa le iei pe bagaboante o sa te saturi de sex astia 4 ani, trebuie sa fii increzator, te imbraci bine, curat mereu, dar nu fi mandru! Baga le
Pe toate in seama, baga te in
Discutii, etc. Baga te in
Sufletu lor frate nu fi fraier! daca vrei detalii da
Mi mesaj pe
Privat

6 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Asta depinde si de personalitatea colegelor tale.Eu zic ca o sa fi ok,dar ai grija cum te comporti cu ele,ca poate ajungi prin spital laughing
Si in caz ca se cearta intre ele,doar stai si priveste, pentru ca nu vrei sa fi in mijlocul incaperii, altfel o sa se ia si de tine si ajungi, iar, in spital laughing
In rest o sa fi perfect!
SucceS! O sa ai nevoie laughing

| Etelca a răspuns:

Pf...macar ai de unde alege, insa da va fi ciudat pentru ca vei fi singurul baiat din clasa si nu cred ca vei fi bff cu vreo fata sa mergeti la cumparaturi de pantofi si bikini laughing
Mult succes la liceu oricum laughing :*

| Cloudless a răspuns:

Pf rolling on the floor), frate dai de dracu. Am avut o clasa numa cu trei fete si a fost super. Singura clasa cu majoritate de fete de a9a a fost si singura la care a trebuit sa vina politia si televiziunea dupa ce doua siau dat capace si siau spart telefoanele laughing. Nu va fi fain decat daca te pui bine cu pitipoancele.

| Fernando9Torres a răspuns:

Si eu am avut in generala 20 de fete si 3 baieti(2, fara mine)...iar mai tarziu, cu 10 din 20 am fost impreuna(restul erau urate sad )

| Hakuouki a răspuns:

Ciudat nu va fi, dar toti baietii au impresia ca ar fi super sa fi intr-o clasa de fete, nu e chiar asa, cand vor incepe certurile vei fi nevoit sa alegi "o tabara" sau vei fi exclus. big grin

| FloreaEduard a răspuns:

Da, o sa fie bine o sa vezii?