| danizz27 a întrebat:

Sunt băiat și am 14 ani. Ar trebui sa îmi rad parul de pe picioare și cel de la subraț? Nu de alta dar pe picioare este puțin cam mare și nu știu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i nimic că ai păr pe picioare sau la subraţ, la mine în şcoală sunt mulţi băieţi ca tine, dar nu se stresează. Până la urmă, ce eşti fată să-ţi faci griji de părul de pe picioare, etc? Tu trebuie să arăţi a bărbat, nu ca o,, floare de vazon,,. Dar, când vei avea iubită va trebui să ţii cont şi de părerea ei în privinţa acestui lucru.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O schimbare de sex si cu putin tratament devii fata.
Asta iti doresti?

| danizz27 explică (pentru darrio2007):

Evident ca nu.

| darrio2007 a răspuns (pentru danizz27):

Atunci lasa parul acolo unde este.

| danizz27 explică (pentru darrio2007):

Ok

| Bianca18 a răspuns:

Ramane la alegerea ta daca vrei sa iti epilezi parul de pe picioare, desi eu nu cred ca este nevoie. Parul de la subrat cred ca toata lumea ar trebui sa il epileze, tine de igiena si ingrijire pana la urma.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu dacă aș fi băiat m-aș face măcar la subraț.

| Plato a răspuns:

Nu, cum sa-ti razi parul de pe picioare? Daca faci asta, da-te si cu oja, sa fie full option.