| Mahone7 a întrebat:

Salut! Sunt clasa a 11- a si nu prea stiu ce vreau sa urmez in viata. Am o obsesie pentru bani, dar nu prea stiu unde as putea sa-i fac. Sunt pe profilul bio-chimie, iar toata lumea ma influenteaza sa fiu doctor desi eu n-am visat niciodata la asta. As vrea sa urmez Facultatea de Drept si sa devin judecator. Situatia familiei mele este mediocra, deci nu cred ca as avea parte de relatii in ceea ce priveste facultatea respectiv locul meu viitor de munca. Recent am facut un test Holland si mi-a rezultat personalitate de antreprenor. Credeti ca as putea deveni ceea ce vreau cu adevarat in conditiile acestea?

2 răspunsuri:
| FadedravenXD a răspuns:

Fa multe cursuri de management si poate te va ajutabig grin
Succes!

| Mahone7 explică (pentru FadedravenXD):

Sa ma ajute in ce? Nu trebuie sa am o facultate de baza ca sa pot avea un job de unde sa iau resursele financiare ca sa-mi fac o afacere?