| Florinmariusmircea90 a întrebat:

Salut
sunt clasa a 7 si imi place mult de o fata cum sa ii spun asta FUNDA

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Nu-i spune. Vorbeste cu ea despre diferite subiecte, incearca sa fiti apropiati, vezi cum se comporta ea in prezenta ta.
Daca lucrurile merg in directia buna, complimenteaz-o, spune-i ca are cel mai frumos zambet cand zambeste, spune-i ca atunci cand va intalniti privirile te pierzi in ochii ei.
Invit-o apoi la un suc, prajitura, la o cofetarie.

6 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Este foarte usor sa-i spui asta.
Te bagi in seama cu ea si dupa cateva zile ii spui ca este o fata foarte frumoasa si ca ai sentimente pentru ea si dupa o inviti in oras la un suc sa va cunoasteti mai bine;-)

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca o iubesti.

| Otto2014 a răspuns:

Salut,ai grija sa fiti singuri, si ii spui.
Daca refuza asta e, asa e viata nu esti mereu acceptat.

| emmaemilia a răspuns:

Stai mai mult prin preajma ei
(ex:poti ruga dirigintele sa te mute cu ea in banca)
comportate ca si cum ar fi o prietena buna, mergeti pe afara, la un suc.fa-i complimente si dupa ceva timp marturiseste-i sentimentele tale fata deea
multa bafta!

| JustAskingBruh a răspuns:

SArii pe ea o amenitnti cu cutitu si zici "Ba vrei sa fii cu mine big grin"

| KeNzor2k a răspuns:

Eu fetita vino la boss