| TheKKosmyyn a întrebat:

Salut.Sunt clasa a VII-a, si la anul a VIII-a, si nu stiu la ce liceu sa ma duc pentru viitor... Initial m-am gandit la comandant de vapor, apoi la inspector la directia sanitar-veterinar... Voi ce parere aveti?
Mentionez ca ce-a mai mica media a mea a fost 9, 21 iar ce-a mai mare 9, 90.

2 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, cauta sa mergi unde crezi tu ca iti vine meseria cea mai buna ca o manusa. Tu decizi toate pentru tine.

| ElenaSA a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi in domeniul sanitar veterinar poti sa mergi la Stiinte ale naturii. Poti urma ulterior Medicina veterinara.Succes!