| Toddddd a întrebat:

Salut, sunt clasa a8-a si nu am dat teza nici la geografie si nici la istorie anul acesta, stie cineva daca se poate intampla ceva, si daca da, ce pot sa fac ca sa rezolv problema?

Răspuns Apreciat de Editori
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu dai tezele nu vei avea incheiate mediile la cele 2 materii si vei fi amanata, urmand a le incheia la inceputul sem.II.
Daca mergi la cursuri roaga dirigintele si profesorii respectivi sa dai tezele pana la sfarsitul sem.I.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ramai cu situatia neancheiata la ambele obiecte. Va trebui sa dai tezele.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-ti profesorii sau diriginta!