| nicolaenistor a întrebat:

...salut sunt cu o fata de 27 de ani eu am 22 ce ma sfatuiti problema e ca ne intelegem bine pana acum dar stiti diferenta asta? ia se gandeste deja prea departe. ce sfaturi puteti sa-mi dati

4 răspunsuri:
| PornoxxlSelect a răspuns:

Nu conteaza virsta.Ghideaza-te dupa ceea ce iti dicteaza inima ta. Daca si tu ai aceleasi sentimente pentru ea atunci totul e ok.

| xDianne a răspuns:

Cum a zis si " Andor1" nu conteaza varsta. In al doilea rand, daca te iubetse te va intelege, si va accepta ca nu vrei sa te duci prea departe. Daca refuza, cauta-ti alta, de ce sa stai cu cineva care nu te intelege, si nu te va intelege toata viata?

| mgtow a răspuns:

Voi si cu diferentele de varsta in relatie, acum pentru tine totul e bine si frumos dar cand imbatraneste si iti cere sa-i dai un muzon deala ti-e scarba si o lasi. Baiete mai bine termini cu ea si iti cauti una de seama ta asa imbatraniti in acelasi ritm si totul va fi mai bine, fara suparare.

| Andrei233 a răspuns:

Gândeşte şi tu.