| Mete0ra a întrebat:

Sunt curios daca in Sibiu sunt licee pline de rockeri.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Liceuri in niciun caz. Licee poate

| Mete0ra explică (pentru suntserios):

Era 3 dimineata cand am scris-o laughing)

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt, dar nu chiar pline. Unii preferă tango, să strângă fata în brațe.

| Mete0ra explică (pentru sadrian46):

Ehh decat toti amoriti care asculta manele pe acolo mai bine ceva cu roackerihappy

| sadrian46 a răspuns (pentru Mete0ra):

Rockerii, nu roacheri.
Ai auzit de sistemul nervos? Ce face rockul? Îl excită.
Ai nevoie de excitație ca să poți rămâne treaz.
Dacă îl exciți tot timpul, el se consumă încet, încet.
Poți să îl consumi cu alcool, cola, fumat, droguri sau cu rock. Sau cu toate împreună.
Rock around the clock. Și o să te trezești la un moment dat. Dle doctor ce să fac, că nu îmi mai merge capul, am mâine examen!
De ce? Că ai consumat prea multe excitante, de exemplu rock.
Aiurea, sunt un bătrân tâmpit, comunist, ce știu eu ce e mai bine pentru liceanul de zi. Așa că, bagă mare și trage tare, nu te lăsa!
Hard rock, punk, Helter Skelter, să urle chitarele elecronice, un pic de iarbă, că nu a murit ( aproape) nimeni de asta, ce contează că îți pui neuronii pe pioneze și la 73 de ani ( vârsta mea) vezi că nu îi mai ai, dar cui îi pasă de 73 de ani, tu ai 15, ești ( aproape) nemuritor. Așa că rock. Sau roak, dacă așa ți se dă ție!

| Mete0ra explică (pentru sadrian46):

Eu ascult rock alternativ ca : Linkin Park (#MakeChesterProud), Skillet.