| diana_8075 a întrebat:

sunt din campulung muscel [arges]...si as vrea sa imi spuneti la ce liceu pot sa intru...pana acum am avut mediile: 8.93---9.09---8.63--acum trec pe clasa a 8-a...sunt foarte ingrijorata... daca puteti sa imi spuneti la ce liceu. poate reusiti sa imi spuneti si la ce profil big grin! multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aici găsești tot ce te interesează: http://admitere.edu.ro/2009/ și multă baftă.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| angel10 a răspuns:

Nu te mai ingrijora atata!
Nu cred ca pot sa-ti dai o ''previziune" pentru ca mai ai inca media de pe clasa a 8-a si notele de la testele alea pe care trebuie sa le dati ca din cate am inteles nu se mai intra cu tezele unice, pacat, era mult mai usor!
Invata si va fi totul ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ...sunt din campulung muscel, sunt o fata am 15 ani, am parul blond am ochii verzi si caut prieten:*va pooop asa ca baietii interesati sa-mi lase id-ul lor:**pooop

| opriskati a răspuns:

Draga mea, de ce vrei să îţi spună altcineva la ce liceu să mergi? Tu trebuie să ştii ce ai vrea să faci în viaţa TA! Cu mediile pe care le ai probabil, poţi opta pentru cele mei tari şcoli. Dar părerea mea este că, (şi asta aş vrea să o determin şi pe fiica mea să facă...), ar fi minunat să optezi pentru un liceu care, la absolvire îţi dă o diplomă de meserie. Poate nu mai faci facultate, sau poate o faci şi-ţi agaţi diploma în cui, căci nimeni nu e curioasă de ea. Pe când dacă ai o meserie, oricând poţi să-ţi faci o pâine! E foarte important!