| HiperSoul a întrebat:

Sunt din Chisinau si am 15 ani. As dori sa imi gasesc ceva de lucru in oras vara aceasta. Cu plata desigur. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Poti sa fii chelner la un bar. Se castiga binisor.

| HiperSoul explică (pentru Elvina):

Nu primesc la 15 ani sad crying

| Elvina a răspuns (pentru HiperSoul):

Nu trebuia sa le spui ca ai 15. Mai incearca la alte localuri, la cat mai multe. Sper sa reusesti.

| HiperSoul explică (pentru Elvina):

Oricum sunt prea mica pentru aceasta. Chiar crezi ca dupa mine nu se poate vedea ca am 15. N-o sa ma primeasca. Te rog alte variante.

| Elvina a răspuns (pentru HiperSoul):

Altceva nu stiu ce sa zic... majorittatea prietenelor mele asta au lucrat vara.

| HiperSoul explică (pentru Elvina):

Bine sad oricum cersi :*