| anonim_4396 a întrebat:

Sunt elev la o scoala particulara si de curand am intrat intr.o scoala parasita din 2011 sa vad cum e impreuna cu 4 prieteni. Cand am vrut sa iesim ne.a vazut un om. ne.a recunoscut dupa uniforma si a zis ca o sa se duca la director sa ne spuna. ( i.am zis ca suntem in clasa a 7a dar suntem a 8a) ce ar trebui sa fac acum, in afara de a.i spune directorului maine(e de treba, cateodata happy
P.s am inchis usile claselor cu cheie, dar am lasat.o le.am lasat la intrare fara sa vreau.
Am baricadat usile asa cum erau.
Sunt foarte speriat va rog, e urgent!
Multumesc funda

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Vorbiti toti 5 cu directorul, sunteti copii, o sa inteleaga. Importanta este sa nu-l mintiti. O sa aprecieze curajul vostru de a recunoaste nazbatia.

4 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Nu iti fa griji.Nu ai facut rau nimanui.Frica nu rezolva nimic.Stai linistit.

| RainmakerX a răspuns:

Nu ati omorat pe nimeni man...
Este in firea oricarui om sa fie curios...

Nu ai de ce sa te temi, eventual doar o sa va avertizeze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu spune adevarul si fa in asa fel incat sa nu patesti ceva. Spune ca ati fost curiosi ce se afla acolo, intelege el.