| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte timid. Adica am doar câțiva prieteni cu care vorbesc si nu sunt deloc timid dar in rest sunt foarte. nu ies din banca si chestii din astea. Pur si simplu imi e frica sa fac o schimbare brusca adica sa ma comport normal asa cu toti sa nu mai fiu timid de exemplu cand ies din banca incep colegii sa faca baza de ex WOW! A iesit din banca. ce minune. si chestii din astea si pur si simplu nu stiu va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sa stii ca nu e ceva rau in a fi mai timid...
Din partea mea e mult mai bine sa fi mai retras si la locul tau, decat sa vorbesti cu toata lumea si sa fi mereu in centrul atentiei
....asta ti-e personalitatea, esti mai retras din fire!
Daca o sa gasesti niste persoane cu care sa ai intr-adevar ceva in comun ..atunci nu o sa mai fi asa, dar pana atunci ...sa stii ca nu e neaparat ceva rau

1 răspuns:
| RawGrey a răspuns:

. ok mersi! Alte raspunsuri? sad