| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt in clasa 9 si azi am vazut pe strada un tim de clasa 7 cu gasca (sunt aproape de 2 ori mai inalt decat el) si o venit sa se bata cu mine iar eu am fugit de frica sa nu se bage si gasca.
1.)Unde sa-l lovesc pe tip ca sa-i dau cu piciorul in cap mi-e frica sa nu-l mutilez sau mai stiu eu ce, Doamne fereste!
Eu in general am o frica de a ma bate pentru ca nu mam mai batut din clasa 7 si mi-e frica sa ma bat cu oriciene, pana si cu piticul asta ca dupa aia daca ma cauta cu gasca, dapai de altii cat mine.Tin sa spun ca nu sunt foarte fortos. Cum sa scap de aceasta teama si sa prind curaj. Fara mistouri! Dau Fundita!

4 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

In tibie sau mai jos de genunchi in os sau in stomac si inceepe sa-l injuri si sa mergi si tu cu o gasca la ei.O sa fie amuzant cum o sa se sperielaughing.

| ImCalledLamă a răspuns:

Foloseste capul, nu pumnul. Piticul si-o cauta cu lumanarea, dar nu-l baga in seama. Nu recurge la violenta. Asta e sfatul meu.

| UsersBoss a răspuns:

Scuzati greselile de ortografie.

| AndRei_StaNciu_1993 a răspuns:

Salut! Nu cred ca ar trebui sa te bati cu el! Ar trebuii sa le spui parintilor si eu vor lua atitudine! Daca tot se ajunge la bataie, evita sa il lovesti in gat, fata, in capul pieptului si testicule! Oricum nu prea cred ca o sa ti cont de asta atunci cand te bati cu cineva!