| EdiEduard288 a întrebat:

Sunt in clasa a9a pe profilul Mate Info Intensiv si imi plac foarte mult informatica si fizica.Imi puteti recomanda niste culegeri de pe care sa lucrez deoarece ador aceste materii!

1 răspuns:
| Justsomebodi a răspuns:

Pentru fizica este foarte buna culegerea:
https://www.libris.ro/......52208.html
Chiar daca scrie bac si admitere, materia este a claselor 9, 10. Si tu teminand a 9 doar, vei putrea face doar mecanica, dar la anul o vei putea lucra pe toata.

La informatica n ai nevoie de culegeri. Fa ti cont pe pbinfo.ro sau infoarena.ro si fa orice problema doresti. Vei primi punctajul la solutia ta pe loc!