| Robert671 a întrebat:

Salut, sunt inceptor, am permis de 3 zile si uneori simt ca nu conduc bine, adica mai gresesc cate o iesire pe gps sau ceva de genu, nu ceva grav, dar ma intreb daca si voi aveti zile d-astea mai asa.

1 răspuns:
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

E prea devreme sa iti faci griji. Asa am fost cu totii, dati timp sa te obisnuiesti cu masina si traficul. Dupa cateva luni vei deveni mult mai relaxat, iar dupa cativa ani nici nu vei realiza ca tu conduci, vei face totul ca un robot.