| Anonim5385 a întrebat:

Sunt îndrăgostit de o fata si nu stiu cum sa îi spun asta. Îmi este frică de raspunsul pe care îl va da.

Nu îmi pot lua gandul de la ea mai ales ca termin clasa a 8-a acum si s-ar putea să nu o mai văd.

Nu stiu dacă am ales categoria buna pentru această intrebare

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vorbeste mult cu ea inainte sa-i confesezi, da-i posibilitatea sa te cunoasca si eventual spune-i doar in momentul in care incepe si ea sa dea semnale macar de atractie.

| peperonies a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut. spune-i si incearca sa nu te balbai prea mult.

| daniela281 a răspuns:

Așa cum zici, s-ar putea să n-o mai vezi. Mi se pare absolut banală "îndrăgosteala" voastră, dar dacă chiar crezi că ceea ce simți e dragoste, atunci n-ai decat sa-i spui. Cel mai rau lucru care s-ar putea întâmpla e să te audă!

| Marculescu_Teodora_1990 a răspuns:

Spune-i cu curaj ca o placi fi obtimist daca ea e frumoasa gandeste-te ca si tu esti la fel ca ea fii mandru de tine si sa nu fi pesimist poate nu te va refuza sper ca te-am ajutat! Succes