| AstaMica15 a întrebat:

Salut sunt intr-o situatie incomoda stati sa va zic. iubitul si prietena cea mai buna s-au certat si acum iubitul zice a prietena minte, si prietena zice ca iubitul minte si nu mai stiu pe cine sa cred. Zice-ti voi pe cine sa cred pe iubit sau pe prietena cea mai buna

Răspuns Câştigător
| briana a răspuns:

Pai e simplu pune-o pe prietena sau iubitul sa iti faca dovada ca celalalt minte si vei afla repede adevarul.

1 răspuns:
| Lavynya95 a răspuns:

Pai depinde din ce cauza s'au certat. Daca as fi in locul tau, nu as intreba asta pe un site.Ci pur si simplu mi'as asculta inima sa vad ea ce zice. Poate ca este ceva un pic mai serios si mai tarziu vei regreta ca ai crezut persoana care simteai ca nu prea avea dreptate,dar ai crezut; o doar sa nu se supere pe tine!
Prietena ta poate ti'a fost de mai multe ori prietena cea mai buna,si te; ai putut baza pe ea la orice problema ai avut tu, fara sa iti zica ceva.Dar prietenul ce a facut pentru tine? Cred ca daca ii zici ca nu esti virgina[dau un exemplu doar] s'ar desparti de tine imd, fara sa mai tina cont de nimic.Dar prietena ce ar face?
Tu la care tii cel mai mult?