| IonutqQq a întrebat:

Salut sunt la mister la balul bobocilor de anul acesta si am o problema foarte foarte mare! de 2-3 zile stau cate 2-3 ore pe calculator sa caut ceva la proba de talente dar pur si simplu nu gasesc altceva in afara de teatru/sceneta/pantomima aveti vreo idee ce as putea sa fac sa fie cat mai original va rog? multumesc anticipat va dau funda chiar sunt intr-o dilema

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Fa origami... De unde sa stim ce talente ai tu, trebuie sa fie talentul tau, nu de pe net. Gandeste-te ce stii sa faci si du-te fa aia. Degeaba iti zic eu du-te jongleaza cu o minge de fotbal daca tu nu ai pus piciorul pe minge niciodata, sau du-te spune bancuri daca tu nu esti amuzant deloc...
Ia-ti laptopul, pune-l jos, urca-te pe el si zi-le ca talentul tau e sa stai pe laptop.