| Dumitrualejandro1 a întrebat:

Salut, sunt la un liceu sportuv și nu prea m-am acomodat
Ce părere aveți, cum pot face sa ma acomodez mai repede

Răspuns Câştigător
| PavelVladescu a răspuns:

Pai care e problema acomodarii? Colegii, profesorii, locatia?
Colegii sunt cei mai importanti pentru a te acomoda, nu iesii in fata ca mascarici dar nici nu te purta ca un elev robot sau antisocial, fi relaxat si chiar daca nu toti o sa te placa, si 3 prieteni daca iti faci, liceul prinde farmec, sfatul meu, incearca sa cunoasti tot liceul, suna greu dar daca toti se cunosc intre ei sau au prieteni comuni, in general la locul de fumat se leaga prieteniile, chiar daca nu fumezi du te pe acolo, pe holuri prin fata liceului, nu sta niciodata degeaba in pauze, chit ca stai in clasa cu Colegii ori pe hol cu toti
Te pup si iti doresc succes?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite așa: https://www.examenultau.ro/......-de-clasa/