| razvan200173 a întrebat:

Salut! sunt la un liceu teoretic pe mate info, dar as vrea sa ma mut pe economic. dupa cat timp ma pot muta? trebuie sa dau diferente?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate tu ai pierdut ultimul tren anul asta sa te mai poti transfera, fiindca transferurile au fost facute si incheiate in perioda 16 aug -6 sept cand s-au sustiniut si examenele de diferenta.

exceptie se poate face numai la elevii care se muta cu domiciulul dintr-un judet in altul, in timpul anului scolar.

Asadar, tu ai pierdut sansa sa te mai transferi anl asta, dar daca inveti foarte bine, poti sa incerci un transfer la anul!