| razvan200173 a întrebat:

Salut! sunt la un liceu teoretic pe mate info si vreau sa ma transfer pe econonomic, dupa cat timp ma pot muta? se dau diferente daca ma mut de pe mate info pe economic?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate tu ai pierdut ultimul tren anul asta sa te mai poti transfera, fiindca transferurile au fost facute si incheiate in perioda 16 aug -6 sept cand s-au sustiniut si examenele de diferenta.

exceptie se poate face numai la elevii care se muta cu domiciulul dintr-un judet in altul, in timpul anului scolar.

Asadar, tu ai pierdut sansa sa te mai transferi anl asta, dar daca inveti foarte bine, poti sa incerci un transfer la anul!

| sierra1 a răspuns:

In ce clasă zice domnia ta că e?