| Bone a întrebat:

Sunt nou pe site. Am o problema straight face deci: Seara, fac baitza, tot, dimineata ma trezesc(nu-i vorba de polutie nocturna) cu un miros "ciudat"...imi miroase penisul. straight face Ce se intampla? Un sfat, ceva? multumesc frumos! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bone, poate fi o infectie urinare, cel mai bine este sa mergi la urolog, mai ales daca simti si dureri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleah >:p horrible dc nu cautzi u frumos pe google sau sa te duci la un medic poate ai luat o boala thinking cu transmitere sexuala laughingAjea ca ai grija :->