| Catalin_3561 a întrebat:

Salut, sunt nou pe TPU si vreau niste sfaturi inlegatura cu o fata de la scoala...eu vorbesc mai de toate cu ea si bune si rele am cunoscut-o la inceputul scolii ea este in clasa a 9-a si eu intra 11-pea si am observat ca ei ii place de mine prin gesturi, vorbe etc ...si mi-am dat seama ca imi place si mie de ea vorbim cum am mai spus dar imi este greu sa ii spun ca imi place de ea si ca am vrea sa fim impreuna. cam ce ar trebui sa fac imi este greu sa fac primul pas deoarece sunt cam timid big grin.

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Spune.i ceva d gen'
eu te blushing...dar mi.e greu sa.ti spun.
nu.i spune in fata
pe net n u e asa rusinos:*
succes

2 răspunsuri:
| Stefan90 a răspuns:

Fa-i o invitatie in oras sau ofera-i un cadou ceva, o floare pe 14 feb si cere-i prietenia... fii barbatwinking Bafta!

| BuBu2403 a răspuns:

Si mie imi place de un baiatsi i-am zis pe mess ca daca il vad ma inrosescblushing