| onlyme_2747 a întrebat:

Salut.Sunt nou prin zona.Ma numesc Vlad si sunt din Baia Mare.Imi raspundeti si mie cei care sunteti din Baia Mare dornici de socializare cu persoane noi?happy

Răspuns Câştigător
| Nimic special a răspuns:

Hello! Bine ai venit p`aici pe la Tupuletzbatting eyelashes.
Nu sunt din Baia Mare, dar am trecut sa te salutbatting eyelashes), te saluta o fata din Galati laughing.

3 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Multumesc de fundita:*.

Abh
| Abh a răspuns:

Suntem mai multi din Baia Mare, insa probabil nu prea avem chef de socializare happy

| MrMouse44 a răspuns:

Eu