| mihaela_5589 a întrebat:

Salut, sunt noua aici si nici nu stiu cu ce sa incep. voua cum vi se pare pe TPU?

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa incepi sa raspunzi unde crezi ca esti in domeniu sau ai vreo informatie beneficawinking
Cu timpul, vei regasi oameni inteligenti, cu principii, cu o experienta vasta care te vor atrage si te vor magnetiza ca sa ramai aici. Vei intalni si persoane rautacioase, trebuie doar sa stii sa le ocolesti sau sa nu le faci jocul. Tu onoreaza-ne cu ajutorul tau iar noi vom sti sa apreciem eforturile talewinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cald, foarte cald!
Dar benefic pentru intelect.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai vent in mijlocul nostru! Suntem aici sa ne ajutam intre noi, suntem TPU - toti pentru unu.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai vent in mijlocul nostru !Suntem aici sa ne ajutam intre noi ,suntem tpu - toti pentru unu.

| Farcas a răspuns:

Bine ai venit! Mie imi place :X Tot timpul cand sunt trista, n-am chef de nimic, intru pe site, raspund la intrebarile care stiu, ma mai uit ce au raspuns alti, ce site`uri au mai cerut etc. Cel mai mult ma aflu pe site`ul acesta, deoarece imi place sa stiu ca ajut pe alti, macar cu un sfat, stupide, nefolositoare, folositore, cum or fi ele. E misto, chiar imi place. I`m just in love with TPU:X Sper sa te simti printre noi

| Shery a răspuns:

Mie la inceput mi s-a parut fain ca parea o comunitate de prieteni... acum nu stiu, ca nu prea mi-am facut prieteni pe aici... who wants to be my friend? big grin

| Moneyandfame a răspuns:

E tare de tot pe TPU. Mi-am facut atatia prieteni.Happy happy joy joy.

| RamonaMn a răspuns:

Bine ai venit printre noi! happy

Pai noi suntem o comunitate si ne ajutam unii pe altii.

| oooooooo a răspuns:

Bine ai venit, cumnatica mea.Nici aici nu scap de tine? E frumos aici daca stai departe de micile discutii, daca nu te certi si nu superi pe nimeni. Dar sa nu stai foarte mult, ca te cearta sotul tau...

| knnight a răspuns:

Poy si eu st cam nou, dar e mrf :Xaici, deci bun venit>big grin

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Zoooper cool

| stefybx a răspuns:

Bine si interesant daca vrei sa ajuti pe cineva cu ceea ce stii sau daca ai intrebari deorice fel vei primi imediat raspunsuri si indrumari. Bun venit si sa ramai cat mai mult. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare love struck imi place sa stau pe aici... :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome...and have fundevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Bine ai venit in comunitatea noastra cu bune si rele.
Pentru ce bune? Ajutam pe ceilalti din comunitate si din afara ei (fac referire la cei care nu sunt logati!) prin sfaturi, pareri, indrumari, adrese utile, etc.
Pentru ce rele? Mai sunt binevoitori care chiar daca o intrebare nu este clara, nu este completa sau apar greseli de scris au spiritul "civic" de atentionare nu tocmai potrivit pentru acest site.
Avem un admin care intervine ori de cate ori se intrece masura si bine face, astfel eram de mult in razboi si linistea, pacea, bunastarea, intelegerea, prietenia, etc. erau de mult pierdute in negura timpului.
Sfatul meu este sa privesti problemele cu mult tact si nu lua in seama orice.
Pentru orice problema care se iveste te rugam sa ne ceri sprijinul si te vom ajuta impreuna cu adminul site-ului, Raluca (ea este sefa!) pentru a duce la bun sfarsit situatiile create.
Numai bine.
Pa, pa.