| Pokerman a întrebat:

Sunt rapper, si am 15 ani, dar nu gasesc o porecla sau un nume ca sa ies in evidenta, cum ar fi(eminem, arssura...)dar astea sunt cunoscute! Aaaa si cum ar trebui sa ma comport. Ma cheama Alex.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi poti avea numele Rallex-de la rapp sh allex

| papusica987 a răspuns:

Buna.intre a fi rapper si a`ti placea rappul e o mare dif.
tu cam confunzi lucrurile, de ce ne intrebi pe noi cum sa te comporti? nu ar trebui sa stii, daca tot te numesti ''rapper''?!?
ca sa iti rasp totusi la intrebari:
1. porecla(nume mai smechere)rolling on the floor ''asfalt, axel, maffy, macho, chelu, alexinio, allesio smug''
2. fi rau.