| Independent a întrebat:

Salut sunt un baiat de 14 ani din Ploiesti.
Am cunoscut o fata pe Yahoo Messenger.
Am vorbit seara cu ea vreo 3-4 ore si a doua zi ne-am intalnit.
Ne-am intalnit in oras, ne-am placut amandoi si cum s-ar zice ne-am combinat.
A venit la mine acasa am iesit in oras etc.
Acum de cateva zile cand o sun la telefon si ii zic "Buna. Ce faci? Iesim si noi maine in oras" ea zicand "Da, iesim"Dar a doua zi se face ca nici nu stie.
Parca ma trateaza cu indiferenta!
PS:Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| vlad91 a răspuns:

Ti-am zis deja dar iti mai zic cu fetele trebuie sa ai un pic de rabdare happy chiar si mai multa happy

9 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Cu ce sa te ajut?

| mada. a răspuns:

Pai incearca si tu sa vb cu ea...ca altfel nu ai cum sa-ti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o daca nu vrea sa iasa pentru ca nu te place sau se joaca cu tine. Vezi raspunsul si decizi ce ai de facut, te mai intalnesti cu ea, sau o stergi din mess si o uiti.

| Mwhahahaa a răspuns:

Hmmmmmmm......cum a spus si @raiden cu ce sa te ajut?:-s

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cred ca... nu mai vrea sa fie cu tine... nu mai vrea sa va intalniti, dar nu are curajul sa o spuna. Sau e genul de persoana care spune ceva si face altceva pe care eu personal consider ca trebuie sa le eviti.

| Andreeashine a răspuns:

Uite care e treabaa, s-a plictisitstraight face
sincer crede-ma nu ai ce sa mai faci sunt fata si stiu cum e cand ma plictisesc de un baiat.
asata e nu ai ce face, urmatoareastraight face

| Rognakar a răspuns:

Probabil ea te place si prietenele o conving sa te trateze cu indiferenta, sfatul meu: fi mai indiferent ca ea! sau poate are o adoaua personalitate (glumeam)! relax nu-ti pierde capu dupa ea cu cat o sa fi mai insistent cu atat o sa fie ea mai indiferenta si viceversa! mai bine viceversa

| Independent explică:

Multumesc de raspunsuribig grin

| IbanezFender a răspuns:

De obicei o femeie reactioneaza in acest fel din urmatoarele motive: poate vrea sa vada cat de mult ti la ea sa simta ca ea are controlul relatiei si astfel sa se intalneasca cu tine doar cad vrea ea... poate sa nu fie fidela si sa mai doreasca sa experimenteze si cu alti baieti mai ales daca este de varsta apropiata cu tine, e varsta experimentelor, daca nu iti da raspunsuri clare si se face ca uita ar trebui sa iei in considerare ca nu doreste sa se inplice mai mult