| rumi36 a întrebat:

Salut TPU, intru in a 9-a si momentan nu am telefon, credeti ca vor zice colegii ceva?

Răspuns Câştigător
| AGuyCalledRob a răspuns:

Sunt într-o situatie similara. Si eu urmează sa fiu in clasa a 9-a iar telefonul meu are aproape tot ecranul spart. El funcționează in regulă, dar arata foarte prost. Nu am de gand sa îmi cumpăr un telefon pana de Craciun, deoarece inca funcționează destul de bine, si ca sa fiu sincer, nu ma interesează de ce spun ceilalți. S-ar putea sa fie ciudat la inceput cand te vei imprieteni cu colegii sa le spui ca nu ai un telefon, daca iti vor cere numarul de telefon, dar cred ca vor intelege.

2 răspunsuri:
| Roximi a răspuns:

Bineînțeles ca unii vor zice, dar nu toți!

| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde și de om. Dacă au prea mult timp liber, e posibil sa comenteze ce are sau ce nu are un coleg ceea ce e de-a dreptul penibil. Însă ție nu trebuie sa iti pese.