| DennK a întrebat:

Salut T.p.u. happy. Nu știe nimeni ce aș putea face ca să îmi vină mesaj de la Orange cu numerele care m-au apelat când am avut telefonul închis sau nu am avut semnal?
Mulțumesc anticipat, dau fundiiță :*. ^^

4 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Iti poti activa gratuit Casuta Vocala apeland 555...Iti va trimite un mesaj de fiecare data cand nu ai raspuns la telefon sau ai avut telefonul inchis Funda?puppy dog eyes

| DennK explică (pentru SongokuJR):

Am căsuța vocală activată. Tu nu ai înțeles întrebareabatting eyelashes. Eu zic de mesaj scris, nu mesaj vocal.

| SongokuJR a răspuns (pentru DennK):

Ciudat mie imi da si mesaj scris de asta am zis:S Hmm...Ciudatlaughing

| DennK explică (pentru SongokuJR):

Da, da' mesaju' vocal il asculti, corect? Eu zic de un mesaj, care vine in numele persoanei care te.a sunat si scrie ceva in genu' : Ati fost apelat de aceasta persoana : 07... la oraa X in data dee...