| adi124214 a întrebat:

știe cineva niște descrieri de poze pentru băieți. ceva mai cocălăresc, versuri din manele gen „trăim viața ca sultanii" „suntem doi facem cât 10". mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| EyeCandy a răspuns:

"ne curg bani din robinete"
"n-ati vazut harem c-al nostru"
"frumosul, e al doilea meu nume"
"suntem la inaltime"
"viata ca a noastra, numa-n filme"
"va pupam din mercedes"

rolling on the floor) sper ca-s folositoare

1 răspuns:
| guiwenneth a răspuns:

Nu prea inteleg ce ceri insa o sa-ti spun cateva replici de agatat ce le folosesc cocalarii(sper sa-ti placa):

"cand erai mica mancai cumva ciment,pentru ca acum arati beton"
"ai pupat vreodata un iepuras intre urechi?"(isi scoate buzunarele pe dinnafara si le scutura)
"are cineva de aici o harta? pentru ca m-am ratacit in ochii tai"
"mama ta te-a nascut cumva pe timp de furtuna? pentru ca areti traznet"
"tatal tau e cumva terorist,pentru ca tu esti o bomba"
"tatal tau e cumva brutar, pentru ca ai niste chifle minunate"
"uite tu ca am aparut, acum mai ai doua dorinte"
"alo cupidon? ii spui ei sa-mi dea inima inapoi?"
"acum stiu cine e vinovata pentru incalzirea globala"
"mi-ai pierdut numarul de telefon, mi-l poti imprumuta pe al tau?"
"parintii tai sunt cumva retardati, pentru ca tu esti tare speciala"
sper sa-ti placa laughing